HALEPLİOĞLU BAKLAVA
                                                                           
           Babadan Oğula 1922den beri           


vitrinvitrin2vitrin3vitrin4vitrin5

Menü

İkramlık Tatlı Siparişi

Hakkımızda

Haleplioğlu olarak geçmişten günümüze kadar beğeni ile yediğimiz ve sofralarımızdan eksik etmediğimiz geleneksel Türk tatlılarını üretmekteyiz.

1922 yılından bugüne değişmeyen tariflerimizle, Baklava, Kadayıf, Künefe, Şekerpare, Fıstıklı Sarma, Güllaç, Halep Tatlısı ve  Dilber Dudağı tatlılarımızı her zaman aynı tazelik ve lezzetinde hazırlıyoruz.


fistikli-baklava
Sabahın çok erken saatlarinde başlayan hazırlıklarımızla her gün taze olarak çıkardığımız tatlılarımız günlük olarak servis edilir. Yıllardır hizmet verdiğimiz kıymetli müşterilerimizin beklentisi olan taze ve günlük tatlı için hiçbir şeyden ödün vermemekteyiz.

Yaz kız bulabileceğiniz klasik tatlılarımızın yanı sıra özellikle Ramazan aylarında eksik etmediğimiz Güllaç ve yaz aylarında hazırladığımız dondurma da yapmaktayız.


Tatlılarımızı kendi yerimizde dinlenerek yiyebileceğiniz gibi, paketli motor servis ile ev ya da işyerlerinize de getiyoruz. Ayrıca özel günleriniz için toplu ve adetli ihtiyaçlarınızda da sipariş üzerine istediğiniz tatlıdan üretmekteyiz.

 

Mağazamızdan Görüntüler

Sipariş Hatlarımız

telefonla-siparis
  0212 505 32 41
  0212 557 82 41
  0212 557 82 48

Paket Servis

paket-servis

Arama

HALEPLİOĞLU BAKLAVA 
           Babadan Oğula 1922den beri           
Bu sitede yer alan tüm içerik, ürün resimleri ve metinler firmamıza aittir. Web Tasarım